domácí rehabilitace

Poskytujeme fyzioterapii, ergoterapii a logopedii přímo v pohodlí Vašeho domova na území Prahy, Brna, Berouna, Hořovic, Poděbrad, Kutné Hory, Českého Brodu, Kladna, Ústí nad Labem a Litoměřic, a to v plném komfortu a kvalitě, jako v ambulantních zdravotnických zařízeních.

V rámci projektu Fyzioterapie ve vlastním sociálním prostředí pacientů s těžkým neurologickým onemocněním získala společnost hometherapy na rok 2021 grant od magistrátu hlavního města Prahy a to jak pro dospělé tak i dětské pacienty. Cena je 180 Kč/terapii. V případě zájmu nás můžete kontaktovat na tel.: +420 774 186 189.

 

Fyzioterapie 

lokalita: Praha
fyzioterapie 45-60 min. (pro seniory, ZTP, děti sleva 10%) 1 000 Kč
permanentka na 10 terapií (grant Hl.m.Prahy) 1 800 Kč

 

lokalita: mimo Prahu
1 terapie dle domluvy

 

Manuální lymfodrenáž

lokalita: Praha
U Vás doma dle typu kůry


Ergoterapie

lokalita: Praha
ergoterapie 45-60 min. 800 Kč

 

Veškeré informace Vám rádi poskytneme na telefonním čísle 774 186 189 či nás kontaktujte na emailovou adresu info@hometherapy.cz.

Fyzioterapie u vás ve firmě

Cena fyzioterapie u Vás ve firmě se odvíjí od počtu hodin, které jsou firmou objednány za měsíc. Fyzioterapii u Vás ve firmě je možné si objednat již od 5 000 Kč za měsíc. Veškeré podrobnosti Vám rádi poskytneme na telefonním čísle 774 186 189 či nás kontaktujte na emailovou adresu info@hometherapy.cz.

Ergonomické poradenství u vás doma

lokalita: Praha/Kladno
návštěva ergoterapeuta 700 Kč/h

Komplexní ergonomické poradenství

lokalita: celá Česká republika

Zahrnuje 2–3 návštěvy ergoterapeuta, vypracování plánu ergonomických změn, dodání potřebných pomůcek přímo k Vám domů a jejich případná instalace, zaškolení ergoterapeutem. Cena se odvíjí od množství potřebných zásahů a pomůcek.

Ergonomické poradenství pro firmy

lokalita: celá Česká republika
jednorázová návštěva ergoterapeuta 1000 Kč

Cena se odvíjí od množství potřebných zásahů a pomůcek.

Logopedie u Vás doma

lokalita: Praha
jednorázová terapie 800 Kč

  

Nabízíme zakoupení dárkové poukázky.