masáž u Filipa

Podpořte Filipa při návratu k jeho milované práci a přijďte na masáž.

Jmenuji se Filip Lorenz, je mi 35 let a masáže byly a jsou mým koníčkem.

Prošel jsem celou řadou kurzů a školení od hrubé sportovní a klasické masáže, přes reflexní masáž, Dornovu a Breussovu metodu, indickou masáž až k masážím lávovými kameny, čokoládové a aroma masáži, jemnou chiropraxi a caressing.
 
Studoval jsem fyzioterapii na Karlově univerzitě, čtyři roky jsem studoval v Anglii jemnou chiropraktickou metodu Spinal Touch, a to až do úrovně certifikovaného lektora.
Jsem jeden ze dvou lidí v ČR, kteří mohou tuto metodu oficiálně učit. Učil jsem masáže a několik let jsem vedl úspěšnou praxi.
 
V 27-ti letech mě postihlo vážné  genetické onemocnění.
Při léčbě tohoto onemocnění bohužel vzniklo nevratné poškození mozečku a z toho vyplývajícího neurologického postižení (v současné době špatně vidím, mluvím a chodím).
Musel jsem svou praxi ukončit a několik let jsem se věnoval vlastní rehabilitaci a léčbě, díky níž jsem se dostal z ležícího pacienta závislého výživou a vylučováním na hadičkách až k současnému relativně dobrému stavu. Cit dlaní na masáže je však snad i lepší, jak sami brzy zjistíte.
 
Objevte sami, jak příjemná a relaxační může být masáž od člověka, který tuto práci vykonává nejen profesionálně, ale i rád.
 
Těším se na setkání s vámi.
 
Filip Lorenz