masáž u Filipa

Podpořte Filipa při návratu k jeho milované práci a přijďte na masáž.

Jmenuji se Filip Lorenz, je mi 35 let a masáže byly a jsou mým koníčkem.

Prošel jsem celou řadou kurzů a školení od hrubé sportovní a klasické masáže, přes reflexní masáž, Dornovu a Breussovu metodu, indickou masáž až k masážím lávovými kameny, čokoládové a aroma masáži, jemnou chiropraxi a caressing.
 
Studoval jsem fyzioterapii na Karlově univerzitě, čtyři roky jsem studoval v Anglii jemnou chiropraktickou metodu Spinal Touch, a to až do úrovně certifikovaného lektora.
Jsem jeden ze dvou lidí v ČR, kteří mohou tuto metodu oficiálně učit. Učil jsem masáže a několik let jsem vedl úspěšnou praxi.
 
V 27-ti letech mě postihlo vážné  genetické onemocnění.
Při léčbě tohoto onemocnění bohužel vzniklo nevratné poškození mozečku a z toho vyplývajícího neurologického postižení (v současné době špatně vidím, mluvím a chodím).
Musel jsem svou praxi ukončit a několik let jsem se věnoval vlastní rehabilitaci a léčbě, díky níž jsem se dostal z ležícího pacienta závislého výživou a vylučováním na hadičkách až k současnému relativně dobrému stavu. Cit dlaní na masáže je však snad i lepší, jak sami brzy zjistíte.
 
Objevte sami, jak příjemná a relaxační může být masáž od člověka, který tuto práci vykonává nejen profesionálně, ale i rád.
 
Těším se na setkání s vámi.
 
Filip Lorenz
 
 
 
Recenze 
 
Andrea B.
"Masáž u Filipa můžu jen doporučit. Je to pro mě vždy velká relaxace a úleva. Filip je skvělý masér a moc milý člověk."
 
Kristyna H.
Masér pan Filip Lorenz má dar doteku, který jsem u žádného jiného maséra dosud nezažila. K uvolnění svalů pan Filip používá pomalé hmaty a vcelku jemný tlak. Zprvu jsem si říkala, zda k uvolnění svalů opravdu dojde, když je to masáž jemná,relaxační.. O to více jsem pak byla překvapená z výsledku - hluboká relaxace celého těla. Pan Filip měl problém mě z masérského lůžka dostat, jak moc se mi nechtělo:-). Během masáže se mi stávalo, že i když mi masíroval lopatku, cítila jsem, jak se uvolňuje lýtko a při masáži beder zase hlava...pana Filipa doporučuji všema deseti! p.s.: Jeho handicap jsem během masáže vůbec nevnímala.
 
Martina S.
Dobrý den Filipe,
chci Vám poděkovat za příjemné chvíle a báječné uvolnění při a hlavně po masáži. Vaše ruce jsou zázračné. Masáže mi pomohly od bolesti zad. Už po první masáži jsem se cítila lépe. Pravdou je, že je asi potřeba masáž opakovat alespoň několikrát po sobě, aby byl účinek dokonalý. 
Velmi příjemné byly masáže nohou, kterými začínáte a končíte hodinku relaxace.
Chválí si Vás i sestra Ivana, kterou jsem za Vámi poslala.
Přeji Vám hodně zdraví a energie, kterou rozdáváte svým klientům. 
Na brzkou shledanou se těším Martina. A DĚKUJI že jste.
 
Veronika E.
Masáž u Filipa jsem absolvovala, za řadu let, co ho znám, již mnohokrát a pokaždé se ráda vracím. Je zkušený v řadě masérských technik a pokaždé naslouchá potřebám klientů, kteří tak odejdou zaručeně spokojení. 
 
Daniela Š.
O panu Filipovi Lorenzovi jsem se dozvěděla od svého přítele, kterému velmi pomohl v době, kdy byl ještě zdráv. O jeho nemoci jsem si přečetla na internetu, když jsem si o něm sháněla informace. Podařilo jsem se k němu objednat a byla jsem velice spokojená. Je velmi citlivý, empatický, svoji práci miluje.  Bohužel za ním dojíždět  pro mne daleko, ale nenašla jsem v bydlišti lepšího fyzioterapeuta.
 
Monika D.
Filipa Lorenze jsem si vybrala mezi nabídkou pracovníků fyzioterapeutického centra jako maséra. Zaujal mě svým vzděláním, životním příběhem a následnou houževnatostí. Přišel mi jako ideální kombinace maséra a fyzioterapeuta, tedy spojení příjemného s užitečným.
Očekávala jsem někoho, kdo se dokáže i díky svému handicapu vžít do problémů a pocitů klienta, kdo dokáže nejen namasírovat, ale i event. napravit drobné nesrovnalosti způsobené vadným držením těla, sedavým zaměstnáním apod.
Mé očekávání bylo splněno. Setkala jsem se s příjemným mladým mužem, který se i přes nepřízeň osudu rozhodl pomáhat druhým a který by v lecčem mohl být zdravým lidem příkladem.Každá návštěva začíná krátkým pohovorem o mých event. potížích, následuje akupresura bodů kolem páteře a poté příjemná relaxační masáž. Pomáhá mi odstranit drobné blokace, přetížené svaly apod. I přes komunikační potíže způsobené jeho nemocí je celkový dojem z masáže příjemný. Vždy se dokážeme domluvit a na masáži jsou přeci jenom důležitější ruce. Mile mě také překvapila i cenová dostupnost relaxační masáže.

Masáže u Filipa mohu vřele doporučit.